Program TV Polonia   
 
Strona główna Nowości Federacja Imprezy Dania   Linki   DANSK

ŚRODA 23.07.2014 TV Polonia
06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - (2) Przebój lata; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Szlakiem gwiazd - odc. 16 Anna Wyszkoni; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 35 (Ojciec Mateusz III odc. 9) - Zakładnik -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO,
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 10) - Świadek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO,
09:25 Mistrz grilla 2014 - /17/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 18 - Złota jabłoń; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Do przerwy 0:1 - odc. 3/7 Kłopoty z kasą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Dzika Polska - Gdy nałożę poroże; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 62 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 38/75 - Egzorcysta; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ja wam pokażę! - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Studio Wschód
14:25 Okrasa łamie przepisy - Pstrąg; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - (2) Przebój lata; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 992* - Wypadek; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 62 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (524); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Mazury 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 38/75 - Egzorcysta; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Skazani cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 28* seria III "Plan Abwehry" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
19:45 Dobranocka - Pomysłowy wnuczek - Pomoc sąsiedzka odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Mazury 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Pogoda na piątek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (525); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Oficer - odc. 11/13* "Napad" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Oficer - odc. 12/13* "Narodziny" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Dwie strony medalu - odc. 62 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Do przerwy 0:1 - odc. 3/7 Kłopoty z kasą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:40 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy wnuczek - Pomoc sąsiedzka odc. 6; serial animowany;
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Pogoda na piątek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (525); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 38/75 - Egzorcysta; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Co tu jest grane ? - odc.7; program rozrywkowy; STEREO
05:15 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

CZWARTEK 24.07.2014 TV Polonia
06:05 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Postylla Kobiet; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Chłopi - wielkie kino na małym ekranie
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 37 (Ojciec Mateusz III odc. 11) - Zlecenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO,
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 38 (Ojciec Mateusz III odc. 12) - Sprawa świętego Mikołaja -  txt. str. 777; serial kryminalny
09:20 Mistrz grilla 2014 - /18/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 19 - Pasterz tysiąca zajęcy; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Bąblandia - Motylek; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Żegnaj, Rockefeller - odc. 3; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzika Polska - Pożeracz słońc; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 39 - Pracoholik; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1048; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Pogoda na piątek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 14. Przystanek Woodstock 2008 - Męska Muzyka Wojciech Waglewski, Fisz, Emade; koncert; STEREO, 16:9,
15:40 Smaki polskie - Zrazy kominkowe; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 993* - Kiedy wszystko traci sens; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klimaty i smaki - Ziemia Wieluńska; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (525); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 39 - Pracoholik; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Encyklopedia II wojny światowej - Skazani cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 29* seria III "oddział do zadań specjalnych" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, D
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 9 - Papierowy teatrzyk; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 47 (seria IV, odc. 8) - Zrabowane szczęście -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO /
21:45 Polonia w Komie - (526); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 23 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Nieznana Białoruś. - Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.: Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Żegnaj, Rockefeller - odc. 3; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 9 - Papierowy teatrzyk; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Komisarz Alex - odc. 47 (seria IV, odc. 8) - Zrabowane szczęście; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (526); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 39 - Pracoholik; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Nieznana Białoruś. - Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.: Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Klimaty i smaki - Ziemia Wieluńska; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

PIĄTEK 25.07.2014 TV Polonia
06:10 Kazimierz Kowalski zaprasza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Zapiski Łazęgi - Kanał Królewski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 39 (Ojciec Mateusz III odc. 13) - Strach na scenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP;
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 40 (Ojciec Mateusz III odc. 14) - Wybory -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9,
09:20 Polonia w Komie - (526); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bąblandia - Dzięcioł; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bajki Pana Bałagana - O dziwnym Smaku i niezwykłym Smogu.; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Tańczyć, jak żurawie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 64 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 40 - Odchudzanie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1049; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 47 (seria IV, odc. 8) - Zrabowane szczęście -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO /
14:45 Kazimierz Kowalski zaprasza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Smaki polskie - Zalewajka łódzka; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 994* - Tragedia Złotopolskich; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 64 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (527); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Mazury 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 40 - Odchudzanie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Encyklopedia II wojny światowej - Strażnicy morza; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 30* seria III "Zdrajcy" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 5 - Gol; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka - Mazury 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Na dobre i na złe - odc. 552 - Czuwanie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24
22:45 Mistrz grilla 2014 - finał; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 KFPP Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 64 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Bajki Pana Bałagana - O dziwnym Smaku i niezwykłym Smogu.; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Olimpiada Bolka i Lolka odc.5 - Gol; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Na dobre i na złe - odc. 552 - Czuwanie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - (527); Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Bulionerzy - odc. 40 - Odchudzanie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Mistrz grilla 2014 - finał; Bez ograniczeń wiekowych

SOBOTA 26.07.2014 TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 990* - Z nim będziesz szczęśliwsza; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 991* - Wieści z Lwowa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Złotopolscy - odc. 992* - Wypadek; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Złotopolscy - odc. 993* - Kiedy wszystko traci sens; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 994* - Tragedia Złotopolskich; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:30 Polonia w Komie - Panama - Tarkowscy (522); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 6/13 - Terrarysta -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9,
11:00 Zaklęty Dwór - odc. 4/7* - Nowy trop -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Łamigłówka
12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Bank nie z tej Ziemi - odc. 10/13*  Dramat małej gastronomii; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Za Tagiem" (34); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9
14:00 Na dobre i na złe - odc. 552 - Czuwanie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Narwiański Park Narodowy  33'; film dokumentalny; reż.: Agnieszka Tylman; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (203); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (211); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Londyńczycy - odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9,
19:40 Dobranocka - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (57); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Lalka - odc. 6* - Wiejskie rozrywki -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Chłopi - wielkie kino na małym ekranie
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (211); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (57); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Lalka - odc. 6* - Wiejskie rozrywki; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Chłopi - wielkie kino na małym ekranie

NIEDZIELA 27.07.2014 TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 162; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dwie strony medalu - odc. 61; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Dwie strony medalu - odc. 62 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 64 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (57); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Łamigłówka
09:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Tajemnica Sagali odc.6 - Zatoka mgieł (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod. Niemcy, Polska (1996);
10:00 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 487) kraj prod. Watykan (2014), Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; cykl reportaży
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Piosenka Biesiadna - Biesiada pod żaglami (1); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Lalka - odc. 6* - Wiejskie rozrywki -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1051; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Groźny czerwony kur - film przyrodniczy  26'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Loteria, odc. 6 (The Lottery); serial animowany kraj prod. Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:45 Ranczo - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E,
21:35 Ranczo - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO /
22:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Pod Tatrami; cykl reportaży
23:00 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Co tu jest grane ? - odc.7; program rozrywkowy; STEREO
00:30 Polskie wakacje nad Soliną; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1051; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Loteria, odc. 6 (The Lottery); serial animowany kraj prod. Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:40 Ranczo - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:30 Ranczo - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E,
04:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kulturalni PL - (203); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

PONIEDZIAŁEK 28.07.2014 TV Polonia
06:10 Narwiański Park Narodowy  33'; film dokumentalny; reż.: Agnieszka Tylman; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 41 (Ojciec Mateusz III odc. 15) - Zbrodnia w bibliotece -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP;
08:25 Ojciec Mateusz - odc. 42 (Ojciec Mateusz III odc. 16) - Więzienna przeszłość -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP;
09:20 Polonia w Komie - Ukraina - Sebastian (527); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 21 - Bursztynowa korona; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego wielbłądy żyją na pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Dom na głowie - odc. 2 - Urodzeni w niedzielę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Naturalnie zakręceni odc. 1; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Galeria - odc. 163; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 41 - Zastój; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E,
13:45 Ranczo - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO /
14:40 Kulturalni PL - (203); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Smaki polskie - Szynka w piwie glazurowana; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 995* - Dzielna Marcysia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Galeria - odc. 163; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Ukraina - Sebastian (527); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 41 - Zastój; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - U - boot cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 31* seria III "Transport do Auschwitz" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9,
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ja wam pokażę! - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (528); Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E,
23:40 Komisarz Alex - odc. 20 (seria II, odc. 7) - Uprowadzenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E,
00:30 Zapiski Łazęgi - Na rowerowym szlaku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 163; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dom na głowie - odc. 2 - Urodzeni w niedzielę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ja wam pokażę! - odc. 4/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (528); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 41 - Zastój; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 14. Przystanek Woodstock 2008 - Męska Muzyka Wojciech Waglewski, Fisz, Emade; koncert; STEREO, 16:9,
05:40 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7

WTOREK 29.07.2014 TV Polonia
06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - (1) Toruń; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (211); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 43 (Ojciec Mateusz III odc. 17) - Konkurs tańca -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP;
08:25 Ojciec Mateusz - odc. 44 (seria IV, odc. 1) - Zatrute wino -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9,
09:20 Polonia w Komie - (528); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 22 - Szewc Kopytko i Kaczor Kwak; film animowany; STEREO, 16:9,
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego słoń rozbrykał się jak koń ?; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Rodzina Leśniewskich - odc. 3* - Demostenes -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Mrówki, na plan!; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 65 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 42 - Stały związek; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Londyńczycy - odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9,
13:50 Nieznana Białoruś. - Siewca  51'; cykl dokumentalny; reż.: Jerzy Kalina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - (1) Toruń; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 996* - Aniołowie i stróżowie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Polskie wakacje - Na jeziorach (1); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:55 Dwie strony medalu - odc. 65 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (528); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Mazury 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 42 - Stały związek; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - U - boot cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 32* seria III "INGA" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
19:45 Dobranocka - Dixie - Odc 2 Piątaki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Mazury 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Nowa - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - (529); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 4/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 5/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 65 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Rodzina Leśniewskich - odc. 3* - Demostenes; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Dixie - Odc 2 Piątaki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Nowa - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (529); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 42 - Stały związek; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Piosenka Biesiadna - Biesiada pod żaglami (1); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Polskie wakacje - Na jeziorach (1); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

ŚRODA 30.07.2014 TV Polonia
06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - (2) Przebój lata; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Szlakiem gwiazd - odc. 17 Jerzy Kryszak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 45 (seria IV, odc. 2) - Cena prawdy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 46 (seria IV, odc. 3) - Skradziona miłość -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (529); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Do przerwy 0:1 - odc. 4/7 Ucieczka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Dzika Polska - Dyskretny urok śluzowca; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 66 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ja wam pokażę! - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Studio Wschód
14:25 Okrasa łamie przepisy - Ryby morskie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - (2) Przebój lata; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 997* - Rodzinna pomoc; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 66 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (529); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Droga przez piekło cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 33* "Bracia" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pomysłowy wnuczek - Usprawnienia odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka
20:50 Pogoda na piątek - odc. 5; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (530); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Oficer - odc. 13/13* "Sto rąk" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Oficerowie - odc. 1/13* Stinger -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.: Maciej Dejczer; wyk.: Borys Szyc, Magdalena Różczka, Katarzyna Cynke, Cezary Pazura, Kamil Maćkowiak, Wojciech Pszoniak, Jan Englert; STEREO,
00:45 Dwie strony medalu - odc. 66 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Do przerwy 0:1 - odc. 4/7 Ucieczka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy wnuczek - Usprawnienia odc. 7; serial animowany;
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda na piątek - odc. 5; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (530); Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Co tu jest grane ? - odc.8; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:15 N jak Neo - Nówka - odc. 4; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

CZWARTEK 31.07.2014 TV Polonia
06:05 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz. 2; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Festiwal nadziei; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki polskie - Szczupak faszerowany; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 47 (seria IV, odc. 4) - Tajemnicze śledztwo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 48 (seria IV, odc. 5) - Śmierć na żywo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (530); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 24 - Czarne licho; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Żegnaj, Rockefeller - odc. 4; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzika Polska - My z Czerwonego Bagna; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 67 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Pogoda na piątek - odc. 5; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 15. Przystanek Woodstock 2009 - Koncert Jubileuszowy Woodstock 1969 - 2009; STEREO, 16:9,
15:40 Smaki polskie - Klopsiki cielęce; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 998* - Ciężar współczucia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klimaty i smaki - Na ziemi sandomierskiej; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 67 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (530); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Droga przez piekło cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 34* "Zamach" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 10 - Barani upór; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka
20:55 Komisarz Alex - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Ostatni gem -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E,
21:45 Polonia w Komie - (531); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 24 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Zejść na ziemię  44'; film dokumentalny; reż.: Michał Nekanda-Trepka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Polskie wakacje na Pomorzu (1); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 67 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Żegnaj, Rockefeller - odc. 4; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 10 - Barani upór; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Ostatni gem; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (531); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zejść na ziemię  44'; film dokumentalny; reż.: Michał Nekanda-Trepka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Polskie wakacje na Pomorzu (1); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Klimaty i smaki - Na ziemi sandomierskiej; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

PIĄTEK 01.08.2014 TV Polonia
06:10 Latoteka - /1/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa
07:25 Zapiski Łazęgi - Na rowerowym szlaku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 49 (seria IV, odc. 6) - Lot -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
08:35 Ojciec Mateusz - odc. 50 (seria IV, odc. 7) - Sekrety i kłamstwa -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (531); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bajki Pana Bałagana - Królewna Śmieszka; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Smaki polskie - Knedle z kaszy manny; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Dżentelmeni przyrody; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 68 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1051; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Ostatni gem -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E,
14:45 Roznosiciele radości  59'; film dokumentalny; reż.: Krzysztof  Rogulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Złotopolscy - odc. 999* - Kłopoty Biernackiego; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 68 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (531); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Listy z barykady  25'; film dokumentalny; reż.: Ewa Żmigrodzka; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 35* "Operacja Generał" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 6 - Igrzyska; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:50 Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki - koncert z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
21:45 Polonia w Komie - (532); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Godzina "W" -  txt. str. 777  77'; dramat kraj prod. Polska (1979); reż.: Janusz Morgenstern; wyk.: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki, Tomasz Stockinger, Irena Laskowska, Katarzyna Łaniewska;
00:10 34. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2013 - Kabaretowa noc pod gwiazdami; widowisko rozrywkowe; STEREO,
00:45 Dwie strony medalu - odc. 68 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Bajki Pana Bałagana - Królewna Śmieszka; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Notatnik przyrodniczy - Dlaczego osa lata koło nosa ?; serial animowany;
01:45 Dobranocka za oceanem - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 6 - Igrzyska; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:40 Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki - koncert z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Godzina "W"  77'; dramat kraj prod. Polska (1979); reż.: Janusz Morgenstern; wyk.: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki, Tomasz Stockinger, Irena Laskowska, Katarzyna Łaniewska; Dla małoletnich od lat 12

SOBOTA 02.08.2014 TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 995* - Dzielna Marcysia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 996* - Aniołowie i stróżowie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 997* - Rodzinna pomoc; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 998* - Ciężar współczucia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 999* - Kłopoty Biernackiego; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:30 Polonia w Komie - Marynia - Meksyk (520); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 7/13 - Kocury -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9,
11:00 Zaklęty Dwór - odc. 5/7* - Zagrożenie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Łamigłówka
12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Bank nie z tej Ziemi - odc. 11/13*  Dar Hermesia; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Porto" (35); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9,
14:00 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie); film dokumentalny kraj prod. Polska, Francja (2013); STEREO, 16:9,
15:00 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 - Koncert Galowy "Wierni Rzeszowowi" cz. 1; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (204); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (222); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1052; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Londyńczycy - odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9,
19:40 Dobranocka - Miś Fantazy - Niebieski miś, odc. 1 -  AD; serial animowany; reż.: Robert Turło; STEREO +
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Czas honoru - Powstanie - Godzina W -  txt. str. 777  45'; film TVP; reż.: Jan Hryniak; wyk.: Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (58); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Lalka - odc. 7* - Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (222); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1052; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Miś Fantazy - Niebieski miś, odc. 1 -  AD; serial animowany; reż.: Robert Turło; STEREO
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:40 Czas honoru - Powstanie - Godzina W  45'; film TVP; reż.: Jan Hryniak; wyk.: Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (58); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Lalka - odc. 7* - Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 03.08.2014 TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 163; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dwie strony medalu - odc. 65; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Dwie strony medalu - odc. 66 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Dwie strony medalu - odc. 67 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 68 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (58); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Łamigłówka
09:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Tajemnica Sagali - odc. 7/14 - Agnarr i Geirrod (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777 kraj prod. Niemcy, Polska (1996);
10:00 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 488) kraj prod. Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami - Dolina Pięciu Stawów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Górecku Kościelnym - Dąbrowie,
14:20 Piosenka Biesiadna - Biesiada pod żaglami (2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Lalka - odc. 7* - Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1053; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Brama na wciąż otwarta - film przyrodniczy  17'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Świąteczne życzenia, odc. 7 (Many Christmas Wishes); serial animowany kraj prod. Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Ranczo - odc. 83* - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
21:35 Ranczo - odc. 84* - Słowa senatora -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
22:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Kronika 71. Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Co tu jest grane ? - odc.8; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Polskie wakacje - Na jeziorach (1); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1053; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Świąteczne życzenia, odc. 7 (Many Christmas Wishes); serial animowany kraj prod. Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:40 Ranczo - odc. 83* - Model życia artysty; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:30 Ranczo - odc. 84* - Słowa senatora; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
04:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kulturalni PL - (204); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

PONIEDZIAŁEK 04.08.2014 TV Polonia
06:10 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 - Koncert Galowy "Wierni Rzeszowowi" cz. 1; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 51 (seria IV, odc. 8) - Talent -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 52 (seria IV, odc. 9) - W kręgu podejrzeń -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (532); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 26 - Dar Skarbnika; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego osa lata koło nosa ?; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Dom na głowie - odc. 3 - Wizyta starego ramola; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Naturalnie zakręceni odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Galeria - odc. 164; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 46 - Zmiana klimatu; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 83* - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
13:40 Ranczo - odc. 84* - Słowa senatora -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
14:40 Kulturalni PL - (204); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Smaki polskie - Karczochy na dwa sposoby; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1000* - A wszystko mogło być inaczej; telenowela TVP; STEREO, 16:9,
16:30 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Galeria - odc. 164; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (532); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 46 - Zmiana klimatu; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Stalingrad cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 36* "Ostatnia runda" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Kąpiel; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka
20:50 Ja wam pokażę! - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (533); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Komisarz Alex - odc. 21 (seria II, odc. 8) - Zapach zbrodni -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY
23:40 Honor miasta; film dokumentalny kraj prod. Polska (2013); reż.: Eugeniusz Starky; STEREO, 16:9,
00:45 Galeria - odc. 164; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Dom na głowie - odc. 3 - Wizyta starego ramola; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Kąpiel; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Ja wam pokażę! - odc. 5/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Bulionerzy - odc. 46 - Zmiana klimatu; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 15. Przystanek Woodstock 2009 - Koncert Jubileuszowy Woodstock 1969 - 2009; STEREO, 16:9,
05:40 Polonia w Komie - (533); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7

WTOREK 05.08.2014 TV Polonia
06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - Kołobrzeg (the best of); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (222); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 53 (seria IV, odc. 10) - Samotne serca -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 54 (seria IV, odc. 11) - Zaklęty rewir -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (533); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis) kraj prod. Francja, Polska (2003); reż.: Doris Riedl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego kij ma dwa końce ?; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Rodzina Leśniewskich - odc. 4* - Agata -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Las kormoranów; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 69 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Londyńczycy - odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9,
13:50 Honor miasta; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - Kołobrzeg (the best of); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1001* - Spirala czasu; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 W stronę piękna...
16:55 Dwie strony medalu - odc. 69 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (533); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Stalingrad cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 37* "Pocztówka z Hajfy" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dixie - Odc 3 Szalony kelner; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:50 Nowa - odc. 13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - (534); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 6/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 7/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 KFPP Opole - Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 69 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Rodzina Leśniewskich - odc. 4* - Agata; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Dixie - Odc 3 Szalony kelner; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Nowa - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Piosenka Biesiadna - Biesiada pod żaglami (2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Polonia w Komie - (534); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 W stronę piękna...

ŚRODA 06.08.2014 TV Polonia
06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - Słubice (the best of); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Szlakiem gwiazd - odc. 18 Bracia Golcowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 55 (seria IV, odc. 12) - Spływ -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (534); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Król Maciuś Pierwszy s.I odc.2 - Koronacja (ep. 2 - Le Grande Jour); serial animowany kraj prod. Francja, Polska
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego chcę mieć psa?; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Do przerwy 0:1 - odc. 5/7 Uwaga detektyw -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Dzika Polska - Dokąd zmierzasz zmieraczku; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 70 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 48 - Brzemię oglądalności; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ja wam pokażę! - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Studio Wschód
14:25 Okrasa łamie przepisy - Wieprzowina; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - Słubice (the best of); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1002* - Wiedzieć czy nie wiedzieć; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 70 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (534); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 48 - Brzemię oglądalności; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Podwodna wojna cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 38* "Przed sądem" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pomysłowy wnuczek - Ogród dziadka odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:50 Pogoda na piątek - odc. 6; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (535); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Oficerowie - odc. 2/13* Druga strona lustra -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9,
23:35 Oficerowie - odc. 3/13* Wypożyczalnia ludzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9,
00:20 32. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark 2011 - odc. 3; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9,
00:45 Dwie strony medalu - odc. 70 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Do przerwy 0:1 - odc. 5/7 Uwaga detektyw; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy wnuczek - Ogród dziadka odc. 8; serial animowany;
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Pogoda na piątek - odc. 6; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Bulionerzy - odc. 48 - Brzemię oglądalności; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Co tu jest grane ? - odc.9; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
05:10 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Polonia w Komie - (535); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

CZWARTEK 07.08.2014 TV Polonia
06:05 Co nam w duszy gra - Niech no tylko zakwitną jabłonie; program rozrywkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wolność i wiara; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki polskie - Krupnik staropolski; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 57(seria V, odc. 1) - Gwiazdeczka -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 58 (seria V, odc. 2) - Powódź -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (535); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 3 - Wyspa niezgody (ep. 3 - Lille de la discorde) kraj prod. Francja, Polska (2002);
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego kanarek mieszka w klatce, a żubr w ZOO ?; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Żegnaj, Rockefeller - odc. 5; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzika Polska - Miodowe lato; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 71 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1052; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Pogoda na piątek - odc. 6; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 16. Przystanek Woodstock 2010 - Justyna Steczkowska; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Smaki polskie - Krupnik staropolski; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1003* - Nocne lęki Marysi; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klimaty i smaki - Między Prosną a Wartą; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 71 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (535); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Podwodna wojna cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 39* "Wieczór w Edenie" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:55 Komisarz Alex - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Zakazany owoc -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY
21:45 Polonia w Komie - (536); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie); film dokumentalny kraj prod. Polska, Francja (2013); reż.: Krzysztof Talczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Zapiski Łazęgi - Ustronie Morskie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 71 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Żegnaj, Rockefeller - odc. 5; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Komisarz Alex - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Zakazany owoc; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie - (536); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie); film dokumentalny kraj prod. Polska, Francja (2013); STEREO, 16:9,
05:50 Klimaty i smaki - Między Prosną a Wartą; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

PIĄTEK 08.08.2014 TV Polonia
06:10 Latoteka - /2/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Smaki polskie - Piersi z gęsi; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Zapiski Łazęgi - Ustronie Morskie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 59 (seria V, odc. 3) - Kryminał -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 60 (seria V, odc. 4) - Urwisko -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO +
09:20 Polonia w Komie - (536); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 4 - Ja zazdrosny...?! (ep. 4 - Moi jaloux...?!); serial animowany kraj prod. Polska, Francja
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego lubię zbierać muszelki,a musiałem zbierać butelki ?; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bajki Pana Bałagana - Brzydkie kociątko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Rękoskrzydli bracia; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 72 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 50 - Syndrom weterana; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1053; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Zakazany owoc -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY
14:45 Latoteka - /2/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Smaki polskie - Kartacze; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 1004* - Lojalność Kleczkowskiej; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 72 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (536); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka
17:55 Bulionerzy - odc. 50 - Syndrom weterana; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Podwodna wojna cz. 3; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 40* "Już czas.." -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 7 - Judo; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:55 Na dobre i na złe - odc. 553 - Ostatnia szansa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (537); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Jedenaste przykazanie -  txt. str. 777; film TVP kraj prod. Polska (1987); reż.: Janusz Kondratiuk; wyk.: Katarzyna Walter, Edward Żentara, Mirosława Dubrawska, Lech Ordon, Wanda Łuczycka, Jerzy Turek, Zofia Merle, Jan Stawarz;
00:15 OPOLE! Kocham Cię! - Opole 2013 - Przeżyjmy to jeszcze raz; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 72 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Bajki Pana Bałagana - Brzydkie kociątko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Notatnik przyrodniczy - Dlaczego lubię zbierać muszelki, a musiałem zbierać butelki ?;
01:45 Dobranocka za oceanem - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 7 - Judo; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Na dobre i na złe - odc. 553 - Ostatnia szansa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Bulionerzy - odc. 50 - Syndrom weterana; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - (537); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Jedenaste przykazanie; film TVP; Dla małoletnich od lat 12

SOBOTA 09.08.2014 TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 1000* - A wszystko mogło być inaczej; telenowela TVP; STEREO, 16:9,
07:00 Złotopolscy - odc. 1001* - Spirala czasu; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 1002* - Wiedzieć czy nie wiedzieć; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 1003* - Nocne lęki Marysi; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Złotopolscy - odc. 1004* - Lojalność Kleczkowskiej; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:30 Polonia w Komie
09:45 Błękitne wakacje; magazyn
10:10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 8/13 - George -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9,
11:00 Zaklęty Dwór - odc. 6/7* - Va Banque -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Łamigłówka
12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Bank nie z tej Ziemi - odc. 12/13*  Puszka z Pandorą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Dolina Duoro" (36); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9,
14:00 Na dobre i na złe - odc. 553 - Ostatnia szansa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 - Koncert Galowy "Wierni Rzeszowowi" cz. 2; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (205); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (226); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1054; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Londyńczycy - odc. 10/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9,
19:40 Dobranocka - Miś Fantazy odc.2 - Tajemnica kryształu -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA,
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (59); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Lalka - odc. 8* - Damy i kobiety -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (226); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1054; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Miś Fantazy odc.2 - Tajemnica kryształu -  AD; serial animowany; STEREO +
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (59); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Lalka - odc. 8* - Damy i kobiety; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 10.08.2014 TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 164; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dwie strony medalu - odc. 69; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Dwie strony medalu - odc. 70 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Dwie strony medalu - odc. 71 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 72 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (59); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Łamigłówka
09:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Tajemnica Sagali - odc. 8/14 - Szkoła magów (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777 kraj prod. Niemcy, Polska (1996);
10:00 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Noce i dnie - odc. 5/12 - Uśmiechy losu -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 489) kraj prod. Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; cykl reportaży
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sianowie, Transmisja
14:20 Piosenka Biesiadna - Marysia Biesiadna; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Lalka - odc. 8* - Damy i kobiety -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1055; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Obce rośliny w lasach - film przyrodniczy; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Błękitne wakacje; magazyn
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Zespół, odc. 8 (The Band); serial animowany kraj prod. Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Ranczo - odc. 85* - Pojedynek czarownic -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
21:35 Ranczo - odc. 86* - Droga na szczyt -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
22:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Pod Tatrami; cykl reportaży
23:00 Noce i dnie - odc. 5/12 - Uśmiechy losu -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Co tu jest grane ? - odc.9; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
00:30 Polskie wakacje na Pomorzu (1); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1055; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Zespół, odc. 8 (The Band); serial animowany kraj prod. Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:40 Ranczo - odc. 85* - Pojedynek czarownic; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:30 Ranczo - odc. 86* - Droga na szczyt; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
04:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kulturalni PL - (205); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

 
Wydruk

ELATED PageKits © 2002 ELATED.com/PageKits.com