Program TV Polonia   
 
Strona główna Nowości Federacja Imprezy Dania   Linki   DANSK

SOBOTA 05.04.2014 TV Polonia
06:40 Złotopolscy - odc. 910* - O co chodzi Violi?; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Złotopolscy - odc. 911* - Radek ma plan; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Złotopolscy - odc. 912* - List z Kazachstanu; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Złotopolscy - odc. 913* - Andrzej żegna rodzinę; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Złotopolscy - odc. 914* - Wszystko w rękach kobiet; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Polonia 24; STEREO
09:40 Załoga Eko - odc. 10 - Składowanie odpadów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Niespokojne umysły - Jerzy Dzik; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Świat się kręci - /134/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Punkt widzenia - odc. 2/7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 130 - Zakładniczka (seria X odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP;
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 39 Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie (147) Teneryfa - W cieniu Teide; magazyn kulinarny;
14:00 Na dobre i na złe - odc. 551 - Jazda próbna; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Papież nie tylko polski...; film dokumentalny; reż.: Stanisław Wolny, Marek Adamiak; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (187); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (216); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
18:00 M jak miłość - odc. 1044; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 19. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Zakład dla normalnych - piosenki Jana Wołka cz. 1; STEREO,
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 25 - Konkurs ogrodniczy; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Czas honoru - odc. 78* "Przysięga i rozkaz" -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (42); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wszystko co kocham -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod. Polska (2009); reż.: Jacek Borcuch; wyk.: Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz, Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza, Marek Kalita, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (216); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1044; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 25 - Konkurs ogrodniczy; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:35 Czas honoru - odc. 78* "Przysięga i rozkaz"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (42); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Metr od świętości
04:25 Wszystko co kocham; film obyczajowy kraj prod. Polska (2009); reż.: Jacek Borcuch; wyk.: Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz, Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza, Marek Kalita, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16

NIEDZIELA 06.04.2014 TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 142; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Galeria - odc. 143; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Galeria - odc. 144; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Galeria - odc. 145; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Galeria - odc. 146; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (42); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Zapiski Łazęgi - Cień morenowego wzgórza; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka
09:05 Awantura o Basię - odc. 4/12* - Awantura czwarta, czyli rzecz o salomonowym wyroku -  txt. str. 777; serial TVP;
09:40 Ziarno
10:10 Tygrysy Europy - odc. 12/18 - Inwestor -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Polonia w Komie - Chiny - karaoke (435); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Saga rodów; magazyn
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:10 Między ziemią a niebem
12:45 Pod Tatrami; cykl reportaży
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Kazimierza, Królewicza w Radziejowicach, Transmisja
14:20 OD BLUE DO CAFE - koncert zespołu Blue Cafe; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - W stołówce na warszawskiej Pradze; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9,
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
16:15 Funkcje lasu - film przyrodniczy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości
17:55 M jak miłość - odc. 1045; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 VOX - Cudowna podróż (koncert); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 16 - W drogę na Togo - Pogo (ep. 16); serial animowany kraj prod. Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Blondynka - odc. 23* (seria II, odc. 10) - Urodzony po raz drugi -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9,
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Tygrysy Europy - odc. 12/18 - Inwestor -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Funkcje lasu - film przyrodniczy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Niespokojne umysły - Jerzy Dzik; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1045; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 16 - W drogę na Togo - Pogo (ep. 16); serial animowany kraj prod. Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:40 Blondynka - odc. 23* (seria II, odc. 10) - Urodzony po raz drugi; serial TVP; STEREO, 16:9,
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Metr od świętości
04:45 Kulturalni PL - (187); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Saga rodów; magazyn

PONIEDZIAŁEK 07.04.2014 TV Polonia
06:10 OD BLUE DO CAFE - koncert zespołu Blue Cafe; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nożem i widelcem
07:25 Znak Orła - odc. 14* - Najwyższa godność 1331 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP;
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 147; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1052 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Blondynka - odc. 23* (seria II, odc. 10) - Urodzony po raz drugi -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej
14:20 Kulturalni PL - (187); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Naszaarmia.pl
15:50 Złotopolscy - odc. 915* - Czy Wiesiek ma romans; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Studio Wschód
16:55 Galeria - odc. 147; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka
18:00 Makłowicz w podróży - Podróż 39 Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie (147) Teneryfa - W cieniu Teide; magazyn kulinarny;
18:30 Saga rodów; magazyn
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1052 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Pułkownik Światło; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Miś Uszatek - Farby, odc. 42; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:50 Na sygnale - odc. 1/26 Dług -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; reż.: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz; wyk.: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur; STEREO, 16:9,
21:20 Na sygnale - odc. 2/26 Ratujcie mojego tatę -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
23:55 Fascynujące Śląskie - Barbara Ptak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Naszaarmia.pl
00:45 Galeria - odc. 147; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Znak Orła - odc. 14* - Najwyższa godność 1331; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Farby, odc. 42; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Na sygnale - odc. 1/26 Dług; serial fabularyzowany TVP; reż.: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz; wyk.: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Na sygnale - odc. 2/26 Ratujcie mojego tatę; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1052; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
05:45 Fascynujące Śląskie - Barbara Ptak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

WTOREK 08.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /135/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (216); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc. 6/19 Pojednanie na trzepaku; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz
11:05 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.: Grzegorz Warchoł; wyk.: Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak;
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1053 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Czas honoru - odc. 78* "Przysięga i rozkaz" -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Funkcje lasu - film przyrodniczy  31'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
15:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:00 Złotopolscy - odc. 916* - Co z tą ciążą; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Fascynujące Śląskie - Barbara Ptak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.: Grzegorz Warchoł; wyk.: Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak;
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka
18:00 19. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Zakład dla normalnych - piosenki Jana Wołka cz. 1; STEREO,
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1053 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 9 - Przestępca jest wśród nas; serial animowany;
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 131 - Doskonała (Ojciec Mateusz X odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP;
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hala odlotów (s. II, odc. 29); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 28 Małopolska szlakiem architektury drewnianej; magazyn; STEREO, 16:9,
00:45 Dwie strony medalu - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.: Grzegorz Warchoł; wyk.: Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak;
01:10 Łamigłówka
01:15 Sześć milionów sekund - odc. 6/19 Pojednanie na trzepaku; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 9 - Przestępca jest wśród nas; serial animowany;
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 131 - Doskonała (Ojciec Mateusz X odc. 10) -  AD; serial kryminalny TVP;
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1053; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie
05:00 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
05:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:45 Polska i świat z historią w tle - Kresowym szlakiem: Zaleszczyki; cykl reportaży; STEREO, 16:9,

ŚRODA 09.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /136/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 165; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przygrywka - odc. 1 - Nieszczęścia chodzą parami; serial przygodowy TVP; reż.: Janusz Łęski; wyk.: Grażyna Barszczewska, Zofia Merle, Bogdan Baer, Wacław Kowalski, Magda Scholl, Tomasz Brzeziński, Jacek Głowacki;
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1054 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Na sygnale - odc. 1/26 Dług -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; reż.: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz; wyk.: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur; STEREO, 16:9,
13:20 Na sygnale - odc. 2/26 Ratujcie mojego tatę -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
13:50 Gala konkursu Polski Wynalazek 2014
15:30 Notacje - Feliks Falk. Najpierw patrzyłem jak to się kręci; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 917* - Konfrontacja; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (6.04.2014); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka
18:00 VOX - Cudowna podróż (koncert); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1054 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 11/20 - Pomidory; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:50 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (28); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie  -  txt. str. 777  26'; film dokumentalny kraj prod. Francja, Polska (2011); reż.: Grzegorz Tomczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Made in Poland; teleturniej
00:45 Dwie strony medalu - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Przygrywka - odc. 1 - Nieszczęścia chodzą parami; serial przygodowy TVP; reż.: Janusz Łęski; wyk.: Grażyna Barszczewska, Zofia Merle, Bogdan Baer, Wacław Kowalski, Magda Scholl, Tomasz Brzeziński, Jacek Głowacki;
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 11/20 - Pomidory; serial animowany;
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1054; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie
04:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (28); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zapiski Łazęgi - Promy Świnoujścia; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn

CZWARTEK 10.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /137/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Tyle dobrego...; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Plecak pełen przygód - odc. 10/13 (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod. Polska, Finlandia, Niemcy (1993);
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1055 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 M jak miłość - odc. 1044; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie -  txt. str. 777  26'; film dokumentalny kraj prod. Francja, Polska (2011); reż.: Grzegorz Tomczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Niespokojne umysły - Jerzy Dzik; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 918* - Jak we śnie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości
17:50 Łamigłówka
18:00 Kabaretowy Klub Dwójki - (28); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1055 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 20 - Biały Miś; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka
20:55 Komisarz Alex - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Śmierć Bromskiego -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 10/12 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Lolek  45'; film dokumentalny; reż.: Krzysztof Tadej, Marcin Sępiak; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Plecak pełen przygód - odc. 10/13 (.); serial kraj prod. Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 20 - Biały Miś; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Komisarz Alex - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Śmierć Bromskiego; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1055; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie
05:00 Lolek  45'; film dokumentalny; reż.: Krzysztof Tadej, Marcin Sępiak; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9

PIĄTEK 11.04.2014 TV Polonia
06:10 Świat się kręci - /138/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka; magazyn
07:15 Polonia w Komie
07:25 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz
11:05 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1056 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 M jak miłość - odc. 1045; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Śmierć Bromskiego -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO /
14:40 Zapiski Łazęgi - Promy Świnoujścia; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 58 Nowoczesne materiały -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9,
15:25 Złotopolscy - odc. 919* - Powiedzieć rodzicom; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 29); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka
18:00 OD BLUE DO CAFE- koncert zespołu Blue Cafe; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1056 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ex Libris - odc. 166; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 9; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka
20:50 Na dobre i na złe - odc. 552 - Czuwanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kamień na kamieniu  98'; dramat kraj prod. Polska (1995); reż.: Ryszard Ber; wyk.: Jerzy Radziwiłowicz, Bożena Adamek, Adam Ferency, Janusz Michałowski, Bronisław Pawlik, Joanna Żółkowska, Paweł Gędełek, Ignacy Machowski, Stefan Popkowski, Bogusław Sochnacki; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka
01:15 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 9; serial animowany; STEREO,
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Na dobre i na złe - odc. 552 - Czuwanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24
04:15 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1056; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Kamień na kamieniu  98'; dramat kraj prod. Polska (1995); reż.: Ryszard Ber; wyk.: Jerzy Radziwiłowicz, Bożena Adamek, Adam Ferency, Janusz Michałowski, Bronisław Pawlik, Joanna Żółkowska, Paweł Gędełek, Ignacy Machowski, Stefan Popkowski, Bogusław Sochnacki; Dla małoletnich od lat 12

SOBOTA 12.04.2014 TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 915* - Czy Wiesiek ma romans; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 916* - Co z tą ciążą; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 917* - Konfrontacja; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 918* - Jak we śnie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 919* - Powiedzieć rodzicom; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24
09:40 Załoga Eko - odc. 11 - Segregacja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Niespokojne umysły - Jerzy Vetulani; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Świat się kręci - /139/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Punkt widzenia - odc. 3/7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 131 - Doskonała (Ojciec Mateusz X odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP;
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 39 Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie (148) Teneryfa - Wyspa bogata; magazyn kulinarny;
14:00 Na dobre i na złe - odc. 552 - Czuwanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Lolek  45'; film dokumentalny; reż.: Krzysztof Tadej, Marcin Sępiak; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (188); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (217); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
18:00 M jak miłość - odc. 1046; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 19. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Zakład dla normalnych - piosenki Jana Wołka cz. 2; STEREO,
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 26 - Smacznego, kudłaty kolego; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Sprawiedliwi - odc. 1/7* - Plac Napoleona -  txt. str. 777; serial TVP; reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Zofia Tomaszewska - Charewicz, Wojciech Solarz, Krzysztof Stroiński, Anna Dereszowska, Borys Szyc, Jakub Mazurek, Marta Chodorowska, Cezary Morawski, Katarzyna Gniewkowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (43); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Katyń -  txt. str. 777  116'; dramat kraj prod. Polska (2007); reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1046; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 26 - Smacznego, kudłaty kolego;
02:00 Wiadomości
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:35 Sprawiedliwi - odc. 1/7* - Plac Napoleona; serial TVP; reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Zofia Tomaszewska - Charewicz, Wojciech Solarz, Krzysztof Stroiński, Anna Dereszowska, Borys Szyc, Jakub Mazurek, Marta Chodorowska, Cezary Morawski, Katarzyna Gniewkowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (43); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Metr od świętości
04:25 Katyń  116'; dramat kraj prod. Polska (2007); reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

NIEDZIELA 13.04.2014 TV Polonia
06:25 Galeria - odc. 147; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Dwie strony medalu - odc. 1; serial TVP; reż.: Grzegorz Warchoł; wyk.: Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski, Daniel Olbrychski, Aleksandra Justa, Krzysztof Janczar, Ewa Wencel, Monika Jarosińska, Tomasz Karolak;
07:20 Dwie strony medalu - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Dwie strony medalu - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (43); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Łamigłówka
09:20 Awantura o Basię - odc. 5/12* - Awantura piąta, czyli rzecz o spisku prawdziwych kobiet -  txt. str. 777; serial TVP;
09:55 Ziarno
10:25 Tygrysy Europy - odc. 13/18 - Reklamówka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO,
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Saga rodów; magazyn
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:10 Między ziemią a niebem
12:45 Pod Tatrami; cykl reportaży
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Doroty w Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu, Transmisja
15:00 Trójka w Trójce - Piosenki Kabaretu Starszych Panów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Okrasa łamie przepisy - Z łąki i z warzywnika; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Groźny czerwony kur - film przyrodniczy  26'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Made in Poland; teleturniej
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości
17:55 M jak miłość - odc. 1047; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Kazik
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 17 - Togo - Pogo (ep. 17 - Togo - Pogo); serial animowany kraj prod. Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:45 Blondynka - odc. 24* (seria II, odc. 11) - Mężczyzna jest jak pitbul -  txt. str. 777; serial TVP;
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Tygrysy Europy - odc. 13/18 - Reklamówka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO,
24:00 Groźny czerwony kur - film przyrodniczy  26'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:30 Niespokojne umysły - Jerzy Vetulani; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1047; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 17 - Togo - Pogo (ep. 17 - Togo - Pogo); serial animowany kraj prod. Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:40 Blondynka - odc. 24* (seria II, odc. 11) - Mężczyzna jest jak pitbul; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Metr od świętości
04:45 Kulturalni PL - (188); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Saga rodów; magazyn

PONIEDZIAŁEK 14.04.2014 TV Polonia
06:10 Trójka w Trójce - Piosenki Kabaretu Starszych Panów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Nożem i widelcem
07:25 Kukuryków; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 148; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1057 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Blondynka - odc. 24* (seria II, odc. 11) - Mężczyzna jest jak pitbul -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9,
13:45 Made in Poland; teleturniej
14:20 Kulturalni PL - (188); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Naszaarmia.pl
15:50 Złotopolscy - odc. 920* - Gratulacje; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Studio Wschód
16:55 Galeria - odc. 148; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (452); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Makłowicz w podróży - Podróż 39 Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie (148) Teneryfa - Wyspa bogata; magazyn kulinarny
18:30 Saga rodów - Ród Krawczyńskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1057 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Władza i architektura; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Babuleńka, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na sygnale - odc. 3/26 Poród -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Na sygnale - odc. 4/26 Oświadczyny -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Fascynujące Śląskie - Ewa Gołębiowska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Naszaarmia.pl
00:45 Galeria - odc. 148; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Kukuryków; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Babuleńka, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Na sygnale - odc. 3/26 Poród; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Na sygnale - odc. 4/26 Oświadczyny; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1057; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Fascynujące Śląskie - Ewa Gołębiowska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

WTOREK 15.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /140/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (217); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc. 7/19 Viola; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1058 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Sprawiedliwi - odc. 1/7* - Plac Napoleona -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Funkcje lasu; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:45 Złotopolscy - odc. 921* - Zaakceptować dziecko; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Fascynujące Śląskie - Ewa Gołębiowska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 19. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Zakład dla normalnych - piosenki Jana Wołka cz. 2; STEREO,
18:40 Notacje - Jan Peszek. Aktor wiarygodny; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1058 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne
19:45 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 10 - Jak na to wpadłeś, Kajetanie; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 132 - Radar (Ojciec Mateusz X odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP;
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hala odlotów (s. II, odc. 30); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
00:10 Korczak z Warszawy; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Dwie strony medalu - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sześć milionów sekund - odc. 7/19 Viola; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 10 - Jak na to wpadłeś, Kajetanie;
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 132 - Radar (Ojciec Mateusz X odc. 11) -  AD; serial kryminalny TVP;
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1058; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
05:30 Informacje kulturalne
05:45 Polska i świat z historią w tle - Warszawianka; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12

ŚRODA 16.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /141/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 166; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przygrywka - odc. 2 - Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 1059 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Na sygnale - odc. 3/26 Poród -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Na sygnale - odc. 4/26 Oświadczyny -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
13:50 Korczak z Warszawy; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Sztuka życia - odc. 68 Olga Jankowska; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Notacje - Ks. kard. Stanisław Nagy. Zwykły święty Karol Wojtyła; cykl dokumentalny; STEREO,
15:45 Złotopolscy - odc. 922* - Spacery Chrisa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rozmowy poSzczególne
16:55 Dwie strony medalu - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kazik
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1059 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 12/20 - Pożyteczne śmigło; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Przystań - odc. 3/13 - Przyjaciółki -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (29); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony (Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony*) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod. Polska, Francja (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Made in Poland; teleturniej
00:45 Dwie strony medalu - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Przygrywka - odc. 2 - Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 12/20 - Pożyteczne śmigło; serial animowany;
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Przystań - odc. 3/13 - Przyjaciółki; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1059; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie
04:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (29); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zapiski Łazęgi - Niezwykłości Widuchowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa

CZWARTEK 17.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /142/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Tak niewiele, tak wiele...; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Plecak pełen przygód - odc. 11/13 (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod. Polska, Finlandia, Niemcy (1993);
08:00 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1060 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 M jak miłość - odc. 1046; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 3/13 - Przyjaciółki -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony (Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony*) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod. Polska, Francja (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Niespokojne umysły - Jerzy Vetulani; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 923* - Swatka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny
16:55 Dwie strony medalu - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kabaretowy Klub Dwójki - (29); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1060 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 21 - Lisek Chytrusek; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 11/12 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Nieznane życie Jana Pawła II -  txt. str. 777  39'; film dokumentalny; reż.: Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9,
00:45 Dwie strony medalu - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plecak pełen przygód - odc. 11/13 (.); serial kraj prod. Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 21 - Lisek Chytrusek; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1060; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie
05:00 Nieznane życie Jana Pawła II; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Informacje kulturalne

PIĄTEK 18.04.2014 TV Polonia
06:10 Świat się kręci - /143/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa
07:15 Polonia w Komie
07:25 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1061 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 M jak miłość - odc. 1047; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9,
14:40 Zapiski Łazęgi - Niezwykłości Widuchowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 50 Wielki Zderzacz Hadronów w CERN; magazyn; STEREO, 16:9,
15:25 Złotopolscy - odc. 924* - Kto płacze w Złotopolicach; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 30); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ukryte życie Jezusa  45'; film dokumentalny; reż.: Rafał Tichy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1061 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ex Libris - odc. 167; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:35 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 program rozrywkowy
20:55 Droga krzyżowa z Colloseum
23:05 Polonia 24
23:50 Parada oszustów - Jaguar 1936; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dwie strony medalu - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 10; serial animowany; STEREO,
02:00 Wiadomości
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda
02:35 Parada oszustów - Ładny gips; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24
04:15 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1061; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Braciszek; dramat; reż.: Andrzej Barański; wyk.: Artur Barciś, Grzegorz Gołaszewski, Henryk Błażejczyk, Bartlomiej Bobrowski, Czesław Bogdański, Zbigniew Borek, Krzysztof Chudzicki, Paweł Ciołkosz, Andrzej Gawroński;

SOBOTA 19.04.2014 TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 920* - Gratulacje; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 921* - Zaakceptować dziecko; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 922* - Spacery Chrisa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 923* - Swatka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 924* - Kto płacze w Złotopolicach; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24
09:40 Załoga Eko - odc. 12 - Szkło - nowe ze starego; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Niespokojne umysły - Ewa Łętowska; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Nieznane życie Jana Pawła II -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Punkt widzenia - odc. 4/7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka - Zagadka /48/; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 132 - Radar (Ojciec Mateusz X odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP;
13:25 Smak tradycji - Wielkanoc; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "Dżerba" (104); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9,
14:20 Panna z mokrą głową -  txt. str. 777  94'; film obyczajowy kraj prod. Polska (1994); reż.: Kazimierz Tarnas; wyk.: Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Marek Kondrat, Anna Milewska, Iga Cembrzyńska, Hanna Stankówna, Antoni Frycz, Beata Tyszkiewicz, Marian Opania, Jerzy BiNczycki; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (189); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (218); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zagadka /48/; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
18:00 Hrabina Cosel - Kamaryla, odc. 1  48'; serial TVP; reż.: Jerzy Antczak; wyk.: Jadwiga Barańska, Mariusz Dmochowski, Stanisław Jasiukiewicz, Ignacy Gogolewski, Henryk Borowski; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Trebunie Tutki i Kinior Future Sound; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 1 - Złoty bumerang; serial animowany;
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Orędzie na Wielkanoc
20:55 Sprawiedliwi - odc. 2/7* - Kara śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (44); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Uwaga - Premiera! - Wygrany (Winner, The) -  txt. str. 777  111'; film obyczajowy kraj prod. USA, Polska (2011); reż.: Wiesław Saniewski; wyk.: Paweł Szajda, Janusz Gajos, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Śmiechowicz;
00:45 Łamigłówka - Zagadka /48/; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Hrabina Cosel - Kamaryla, odc. 1  48'; serial TVP; reż.: Jerzy Antczak; wyk.: Jadwiga Barańska, Mariusz Dmochowski, Stanisław Jasiukiewicz, Ignacy Gogolewski, Henryk Borowski; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 1 - Złoty bumerang; serial animowany;
02:00 Wiadomości
02:25 Pogoda
02:30 Orędzie na Wielkanoc
02:45 Sprawiedliwi - odc. 2/7* - Kara śmierci; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (44); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Metr od świętości
04:25 Uwaga - Premiera! - Wygrany (Winner, The); film obyczajowy kraj prod. USA, Polska (2011); STEREO, 16:9,

NIEDZIELA 20.04.2014 TV Polonia
06:20 Galeria - odc. 148; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Dwie strony medalu - odc. 5; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Dwie strony medalu - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Dwie strony medalu - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Dwie strony medalu - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (44); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Łamigłówka - Zagadka /48/; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Awantura o Basię - odc. 6/12* - Awantura szósta, czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach -  txt. str. 777;
09:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego oraz błogosławieństwo Urbi et Orbi, Transmisja
12:25 Tygrysy Europy - odc. 14/18 - Tygrysy nie płacą -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO,
13:15 Stacja Milówka /1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Maria; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Stacja Milówka / 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Zielone piętra lasu - film przyrodniczy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej
17:25 Łamigłówka - Zagadka /48/; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości
17:55 Hrabina Cosel - Władza, odc. 2; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Dary Losu - Koncert Ryszarda Rynkowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 18 - Skarb Togo Pogo (ep. 18 - Togo - Pogo) kraj prod. Francja, Polska (2002); STEREO,
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:45 Blondynka - odc. 25* (seria II, odc. 12) - Najważniejszy jest finał -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 "Total Niemen, czyli o czym trąbodzwonisz..." - koncert pamięci Czesława Niemena (Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2014); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Tygrysy Europy - odc. 14/18 - Tygrysy nie płacą -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO,
24:00 Dary Losu - Koncert Ryszarda Rynkowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Łamigłówka - Zagadka /48/; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Hrabina Cosel - Władza, odc. 2; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 18 - Skarb Togo Pogo (ep. 18 - Togo - Pogo) kraj prod. Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:40 Blondynka - odc. 25* (seria II, odc. 12) - Najważniejszy jest finał; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 "Total Niemen, czyli o czym trąbodzwonisz..." - koncert pamięci Czesława Niemena (Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2014); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Metr od świętości
05:05 Kulturalni PL - (189); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

PONIEDZIAŁEK 21.04.2014 TV Polonia
06:10 Dary Losu - Koncert Ryszarda Rynkowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Smak tradycji - Lany Poniedziałek; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Wielkanocna weranda Pana Myszki; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Ziarno
08:25 Panna z mokrą głową -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod. Polska (1994); reż.: Kazimierz Tarnas; wyk.: Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Marek Kondrat, Anna Milewska, Iga Cembrzyńska, Hanna Stankówna, Antoni Frycz, Beata Tyszkiewicz, Marian Opania, Jerzy BiNczycki; Dla małoletnich od lat 7
10:10 "Total Niemen, czyli o czym trąbodzwonisz..." - koncert pamięci Czesława Niemena (Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2014); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pod Tatrami
11:30 Galeria - odc. 149; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Regina Coeli
12:20 Barwy szczęścia - odc. 1062 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Blondynka - odc. 25* (seria II, odc. 12) - Najważniejszy jest finał -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej
14:20 Kulturalni PL - (189); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Złotopolscy - odc. 925* - Linijka; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Kazimierz Kowalski zaprasza
16:55 Galeria - odc. 149; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:52 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Hrabina Cosel - Upadek, odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Barwy szczęścia - odc. 1062 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 program rozrywkowy
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Gniazdko, odc. 22; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na sygnale - odc. 5/26 Pierwszy dyżur -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Na sygnale - odc. 6/26 Człowiek bez przeszłości -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
21:45 Polonia w Komie
22:00 Polonia 24
22:45 Kazimierz Kowalski zaprasza
23:45 Hrabina Cosel - Upadek, odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 149; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Wielkanocna weranda Pana Myszki; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Gniazdko, odc. 22; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Na sygnale - odc. 5/26 Pierwszy dyżur; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Na sygnale - odc. 6/26 Człowiek bez przeszłości; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
03:35 Polonia 24
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1062; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie
04:55 Stacja Milówka /1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Stacja Milówka / 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

WTOREK 22.04.2014 TV Polonia
06:40 Polonia w Komie
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (218); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc. 8/19 Opatrunek uniwersalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50 Pogoda 9:35, 10:15
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 9 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1063 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Sprawiedliwi - odc. 2/7* - Kara śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Zielone piętra lasu - film przyrodniczy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Miss mokrego podkoszulka; film TVP kraj prod. Polska (2002); reż.: Witold Adamek; wyk.: Piotr Fronczewski, Magdalena Mazur, Marta Lipińska, Jerzy Trela, Piotr Gąsowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 926* - Udręka listonosza; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Fascynujące Śląskie - Zygmunt Brachmański; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 9 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Kanada - Jerzy (458); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pielgrzym Miłości - odc. 1. Przeznaczenie -  txt. str. 777; serial dokumentalny; reż.: Jarosław Szmidt; STEREO,
18:25 Pielgrzym Miłości - odc. 2. W Drodze -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9,
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1063 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Laskowik & Malicki (mont.); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 1 - Alarm nad Bóbrzą; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 133 - Kolekcjoner (Ojciec Mateusz X odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
21:45 Polonia w Komie - (459); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hala odlotów (s. II, odc. 31); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 29 Podlaskie szlakiem historii i natury; magazyn; STEREO, 16:9,
00:45 Dwie strony medalu - odc. 9 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sześć milionów sekund - odc. 8/19 Opatrunek uniwersalny; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 1 - Alarm nad Bóbrzą; serial animowany;
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 133 - Kolekcjoner (Ojciec Mateusz X odc. 12) -  AD; serial kryminalny TVP;
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1063; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - (459); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Pielgrzym Miłości - odc. 1. Przeznaczenie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Pielgrzym Miłości - odc. 2. W Drodze; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Polska i świat z historią w tle - Bunt ziemi obiecanej; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12

ŚRODA 23.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /144/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 167; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przygrywka - odc. 3 - Bez pracy nie ma kołaczy; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50 Pogoda 9:35, 10:15
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1064 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Na sygnale - odc. 5/26 Pierwszy dyżur -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
13:20 Na sygnale - odc. 6/26 Człowiek bez przeszłości -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9,
13:50 Hrabina Cosel - Kamaryla, odc. 1; serial TVP kraj prod. Polska (1968); reż.: Jerzy Antczak; wyk.: Jadwiga Barańska, Mariusz Dmochowski, Stanisław Jasiukiewicz, Ignacy Gogolewski, Henryk Borowski; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Sztuka życia - odc. 69 Anna Lewandowska; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9,
15:05 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
15:50 Złotopolscy - odc. 927* - Powrót Kaliny; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Turcja - bliskie wspomnienia (Rok Polski w Turcji)
16:55 Dwie strony medalu - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (459); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pielgrzym Miłości - odc. 3. Ojczyzna -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Pielgrzym Miłości - odc. 4. Modlitwa -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1064 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 13/20 - Żywy obrazek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Przystań - odc. 4/13 - Zuza -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (460); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (30); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Hello Małopolska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Przygrywka - odc. 3 - Bez pracy nie ma kołaczy; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 13/20 - Żywy obrazek; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda
02:45 Przystań - odc. 4/13 - Zuza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1064; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - (460); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Pielgrzym Miłości - odc. 3. Ojczyzna; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Pielgrzym Miłości - odc. 4. Modlitwa; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

CZWARTEK 24.04.2014 TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /145/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Tajemniczy Księgozbiór; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Plecak pełen przygód - odc. 12/13 (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod. Polska, Finlandia, Niemcy (1993);
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50 Pogoda 9:35, 10:15
10:50 Polonia w Komie - (460); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1065 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Hrabina Cosel - Władza, odc. 2; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 4/13 - Zuza -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Hello Małopolska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Niespokojne umysły - Ewa Łętowska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 928* - Gdzie ci mężczyźni; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (460); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pielgrzym Miłości - odc. 5. Pokolenie JP II -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9,
18:25 Pielgrzym Miłości - odc. 6. Ojciec Afryki -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9,
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1065 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok odc.22 - Mały Eskimos; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Kolekcjoner lalek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO /
21:45 Polonia w Komie - (461); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 12/12 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Papieskie Okno. Franciszkańska 3; film dokumentalny; STEREO, 16:9
00:45 Dwie strony medalu - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plecak pełen przygód - odc. 12/13 (.); serial kraj prod. Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok odc.22 - Mały Eskimos; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Komisarz Alex - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Kolekcjoner lalek; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9
03:35 Polonia 24; STEREO
04:10 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1065; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - (461); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Pielgrzym Miłości - odc. 5. Pokolenie JP II; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Pielgrzym Miłości - odc. 6. Ojciec Afryki; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Informacje kulturalne

PIĄTEK 25.04.2014 TV Polonia
06:10 Świat się kręci - /146/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Polonia w Komie - Australia - Bartek (456); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mordziaki - Odyseja Mordziaczka odc.1; serial animowany; reż.: Marian Kiełbaszczak; wyk.: Agnieszka Kowalska, Andrzej Jurczak, Malwina Stachowicz, Barbara Marszałek; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50 Pogoda 9:35, 10:15
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1066 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 Hrabina Cosel - Upadek, odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Kolekcjoner lalek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO /
14:45 Fryderyk 2014 - gala wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Złotopolscy - odc. 929* - Kto chodzi do teatru; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (461); Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pielgrzym Miłości - odc. 7. Dialog -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Pielgrzym Miłości - odc. 8. Santo Subito -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9,
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1066 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ex Libris - odc. 168; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na dobre i na złe - odc. 553 - Ostatnia szansa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (462); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Teraz ja; dramat kraj prod. Polska (2005); reż.: Anna Jadowska; wyk.: Agnieszka Warchulska, Maciej Marczewski, Ewa Szykulska, Elżbieta Gruca, Hanna Piaseczna, Sylwester Jakimow, Grzegorz Ruda, Andrzej Konopka;
00:45 Dwie strony medalu - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Mordziaki - Odyseja Mordziaczka odc.1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 11; serial animowany; STEREO,
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Na dobre i na złe - odc. 553 - Ostatnia szansa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Metr od świętości
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1066; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie
05:00 Pielgrzym Miłości - odc. 7. Dialog; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Pielgrzym Miłości - odc. 8. Santo Subito; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Podróż nad morze; film obyczajowy kraj prod. Polska (1983); reż.: Ryszard Rydzewski; wyk.: Jerzy Schejbal, Mirosława Marcheluk, Iwona Głębicka, Joanna Jędryka, Teresa Lipowska, Aleksander Mróz, Tomasz Jarosiński;

SOBOTA 26.04.2014 TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 925* - Linijka; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 926* - Udręka listonosza; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Złotopolscy - odc. 927* - Powrót Kaliny; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Złotopolscy - odc. 928* - Gdzie ci mężczyźni; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 929* - Kto chodzi do teatru; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:40 Załoga Eko - odc. 13 - Unikanie odpadów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Niespokojne umysły
10:25 Świat się kręci - /147/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Punkt widzenia - odc. 5/7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Łamigłówka
12:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 133 - Kolekcjoner (Ojciec Mateusz X odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP;
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U Berberów" (105); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9,
14:00 Na dobre i na złe - odc. 553 - Ostatnia szansa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Papieskie Okno. Franciszkańska 3; film dokumentalny; STEREO, 16:9
16:00 Kulturalni PL - (190); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (219); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości
18:00 M jak miłość - odc. 1048; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 2 - Skarby królowej; serial animowany;
19:30 Wiadomości
20:35 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Pogoda
20:55 Kolory miłosierdzia -koncert z Krakowa
22:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (45) - "10latwUE"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Kaprysy Łazarza; film TVP; Dla małoletnich od lat 7
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (219); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1048; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 2 - Skarby królowej; serial animowany;
02:00 Wiadomości
03:00 Sport; STEREO, 16:9
03:03 Pogoda
03:15 Kolory miłosierdzia -koncert z Krakowa
04:55 Metr od świętości
05:10 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (45) - "10latwUE"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 27.04.2014 TV Polonia
06:05 Galeria - odc. 149; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dwie strony medalu - odc. 9; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Dwie strony medalu - odc. 10; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Dwie strony medalu - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Łamigłówka
08:15 Pod Tatrami
08:30 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:00 Msza Święta Kanonizacyjna, Transmisja
13:30 Między ziemią a niebem - Między ziemią a niebem 472; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Tygrysy Europy - odc. 15/18 - Polowanie na lisa -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO,
15:20 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na lodzie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Skarby prowincji. Mogilno; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Dzika przyroda w sercu Europy - film przyrodniczy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1049; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Budzimy do życia - koncert Fundacji "Akogo?"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy-Żegnaj Togo-Pogo (ep. 19 - Adieu Togo - Pogo) kraj prod. Francja, Polska
20:00 Wiadomości
20:45 Sport; STEREO, 16:9
20:50 Pogoda
21:00 Blondynka - odc. 26* (seria II, odc. 13) - Coś się kończy, coś się zaczyna -  txt. str. 777; serial TVP;
21:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Tygodnik.pl; magazyn
23:05 Tygrysy Europy - odc. 15/18 - Polowanie na lisa -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO,
00:05 Dzika przyroda w sercu Europy - film przyrodniczy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Niespokojne umysły
00:50 Łamigłówka
00:52 M jak miłość - odc. 1049; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy-Żegnaj Togo-Pogo (ep. 19 - Adieu Togo - Pogo) kraj prod. Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:45 Sport; STEREO, 16:9
02:50 Pogoda; STEREO, 16:9
03:00 Blondynka - odc. 26* (seria II, odc. 13) - Coś się kończy, coś się zaczyna; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Pamiętaj o mnie
04:10 Tygodnik.pl; magazyn
05:05 Kulturalni PL - (190); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych


 
Wydruk

ELATED PageKits © 2002 ELATED.com/PageKits.com