Dzisiaj jest czwartek, 18 lipca 2019 | Erwina, Kamila, Wespazjana

tratwa

Program TVP Polonia

PIĄTEK 05.07.2019 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 45 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Leśniczówka - odc. 46 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
07:25 Domisie - O zachowaniu przy stole; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 W rytmie disco
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /20/ Zawieszenie dzwonu Zygmunta - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Powroty
13:10 Na sygnale - odc. 215 "Ani słowa" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 8/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 program rozrywkowy
15:45 Wiadomości
15:55 Baron24 - odc. 5 - Protest -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Rogale świętomarcińskie s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Ś jak świętomarciński s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - O zachowaniu przy stole; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /21/ Pejzaż ze Starego Sącza Dom z Werandą Jan Cybis; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów
18:55 Wszystko przed nami - odc. 27 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Polacy na ratunek Żydom   
19:45 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Biwak, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ratownicy - odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:05 Halo Polonia; magazyn
22:45 Powroty
23:00 Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem
23:10 Focus on Poland - (130)
23:30 Laskowik & Malicki
00:15 Turystyczna Jazda
00:30 Baron24 - odc. 5 - Protest -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Polacy na ratunek Żydom   
01:20 Domisie - O zachowaniu przy stole; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Biwak, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ratownicy - odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 215 "Ani słowa" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /21/ Pejzaż ze Starego Sącza Dom z Werandą Jan Cybis; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia; magazyn
05:00 Sierocki na sobotę; program rozrywkowy
05:55 Focus on Poland

SOBOTA 06.07.2019 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2000 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Barwy szczęścia - odc. 2001 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 2002 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Barwy szczęścia - odc. 2003 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:25 Polonia 24
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 133 Elbląg; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 258 (Ojciec Mateusz XX, odc. 7) - Zabójczy instynkt -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ratownicy - odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (1) Katowice - Śląskie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Wolny Ekran; magazyn
16:00 Kulturalni PL; magazyn
17:00 Słownik polsko@polski
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 9/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzina, ach rodzina - (odc. 4) - Mąż; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 38 - Kopciuch; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Bodo - odc. 6 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Kobiety polskiego filmu - Królowa chmur -  (N) (AD)  75'; film TVP; reż.: Radosław Piwowarski; wyk.: Danuta Szaflarska, Wojciech Malajkat, Anna Przybylska, Bogdan Kalus, Zdzisław Kuźniar, Adam Cywka, Wojciech Kuliński, Joanna Jeziorna, Robert Kowalski, Bolesław Abart; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (2) Katowice - Śląskie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 9/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 38 - Kopciuch; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Bodo - odc. 6 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Kobiety polskiego filmu - Królowa chmur -  (N) (AD)  75'; film TVP; reż.: Radosław Piwowarski; wyk.: Danuta Szaflarska, Wojciech Malajkat, Anna Przybylska, Bogdan Kalus, Zdzisław Kuźniar, Adam Cywka, Wojciech Kuliński, Joanna Jeziorna, Robert Kowalski, Bolesław Abart; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Kulturalni PL; magazyn

NIEDZIELA 07.07.2019 TV Polonia
06:35 Program rozrywkowy
07:35 Lajk!
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Wolny Ekran; magazyn
11:25 Ziarno
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:40 Spotkanie ze Świętym
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Niechorzu, Transmisja
14:20 Fajna Polska
15:15 Kino familijne - Podróże pana Kleksa - część 2 Wyspa wynalazców -  (N)  78'; film przygodowy; reż.: Krzysztof Gradowski; wyk.: Władysław Kowalski, Henryk Bista, Piotr Fronczewski, Zbigniew Buczkowski, Wiesław Michnikowski, Jerzy Kryszak, Małgorzata Ostrowska, Michał Anioł, Bogusz Bilewski, Janusz Rewiński; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Leśniczówka - odc. 71 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Leśniczówka - odc. 72 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 10/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (106) Ilona Łepkowska; Dla małoletnich od lat 7
19:25 Nela Mała Reporterka - Poszukiwania gibonów -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.I - Czterolistna koniczyna, odc. 10 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 39* (seria III odc. 13) - Zemsta jest rozkoszą bogów -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Komediowe lato - Ranczo Wilkowyje -  (N) (AD)  94'; komedia; reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12
23:25 program rozrywkowy
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 10/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Brodzik od kuchni - odc. 4; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.I - Czterolistna koniczyna, odc. 10 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 39* (seria III odc. 13) - Zemsta jest rozkoszą bogów -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Oczy w oczy - (106) Ilona Łepkowska; Dla małoletnich od lat 7
04:05 Komediowe lato - Ranczo Wilkowyje -  (N) (AD)  94'; komedia; reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12

PONIEDZIAŁEK 08.07.2019 TV Polonia
06:20 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Astronomia niepodległa 100 lat polskiej astronomii - odc. 5/19 - Instytut Astronomiczny Uniwersytetu Wrocławskiego; film dokumentalny
07:25 W Krainie Baśni - odc. 5 Woda życia, cz. 1 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Kulturalni PL - (463); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /21/ Pejzaż ze Starego Sącza Dom z Werandą Jan Cybis; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Polacy na ratunek Żydom - odc. 10 Rodzina Tkaczyków; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2004 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 39* (seria III odc. 13) - Zemsta jest rozkoszą bogów -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Oczy w oczy - (106) Ilona Łepkowska; Dla małoletnich od lat 7
15:10 Adampol - polska wieś nad Bosforem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Baron24 - odc. 6 "Ślimak" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Prywatne życie zwierząt - (odc. 2) - Kobiety rządzą; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:50 W Krainie Baśni - odc. 5 Woda życia, cz. 1 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /22/ Santo Prosdocimo Ryszrd Demel; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Nożem i widelcem - odc. 166 - Polędwiczka w sosie z płatków róży z dodatkiem sezonowych owoców; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 133 Elbląg; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:40 Pod Tatrami
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2004 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 291; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Jak pies z kotem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:10 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
23:10 Focus on Poland - (131); STEREO, 16:9
23:30 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (1) Katowice - Śląskie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Baron24 - odc. 6 "Ślimak" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 291; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W Krainie Baśni - odc. 5 Woda życia, cz. 1 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Jak pies z kotem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Elmer i hipopotamy; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2004 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Halo Polonia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:25 Nożem i widelcem - odc. 166 - Polędwiczka w sosie z płatków róży z dodatkiem sezonowych owoców; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wolny Ekran - (152); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (131); STEREO, 16:9

WTOREK 09.07.2019 TV Polonia
06:10 Fajna Polska - /1/ Beskid Żywiecki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:05 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 118 Boimy się burzy; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /22/ Santo Prosdocimo Ryszrd Demel; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 291; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2005 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Bodo - odc. 6 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (2) Katowice - Śląskie; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Baron24 - odc. 7 "Kandydat na męża" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Żywy Bałtyk - odc. 5 Morświny; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 118 Boimy się burzy; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Zwierzaki Czytaki - odc. 59 - Wycieczka; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /23/ Ziemia - Ferdynand Ruszczyc; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie pod żaglami; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2005 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /61/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod. Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Reksio - Reksio pocieszyciel, odc. 27; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 259 (Ojciec Mateusz XX, odc. 8) - Zły los -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24, Na żywo
22:10 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Muzyczna scena Halo Polonia - /21/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Focus on Poland - (132); STEREO, 16:9
23:30 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Baron24 - odc. 7 "Kandydat na męża" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Wysp - /61/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod. Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 118 Boimy się burzy; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Reksio - Reksio pocieszyciel, odc. 27; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Kot w butach; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 259 (Ojciec Mateusz XX, odc. 8) - Zły los -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /23/ Ziemia - Ferdynand Ruszczyc; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2005 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Halo Polonia; magazyn
05:10 Muzyczna scena Halo Polonia - /21/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Polska z Miodkiem - (115) Mysłowice; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Żywy Bałtyk - odc. 5 Morświny; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (132); STEREO, 16:9

ŚRODA 10.07.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 89 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Korona królów - odc 90 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Co wiedzieć przystoi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Nela Mała Reporterka - Poszukiwania gibonów -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 Muzyczna scena Halo Polonia - /21/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /23/ Ziemia - Ferdynand Ruszczyc; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Magazyn z Wysp - /61/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod. Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2006 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Tajemnice początków Polski - Stanisław - król, filozof; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 5 Pogórze Wiśnickie; Bez ograniczeń wiekowych; W tym odcinku programu, podróżując rowerem, odkrywamy Pogórze Wiśnickie.
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Baron24 - odc. 8 "Francuski skarb" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Studio Raban; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Nela Mała Reporterka - Poszukiwania gibonów -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /24/ Przejście - Janina Wierusz - Kowalska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Barwy szczęścia - odc. 2006 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9
18:50 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Źródło czasu, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - .; STEREO, 16:9, Transmisja
20:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:45 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Zaginiona - odc. 1/7* - Odjazd -  (N); serial TVP kraj prod. Polska (2002); reż.: Andrzej Kostenko; wyk.: Jan Frycz, Danuta Stenka, Ryszard Filipski, Andrzej Chyra, Maciej Marczewski, Agnieszka Grochowska, Matylda Damięcka; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:10 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
23:10 Focus on Poland - (133); STEREO, 16:9
23:30 Tajemnice początków Polski - Stanisław - król, filozof; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:05 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 5 Pogórze Wiśnickie; Bez ograniczeń wiekowych;
00:30 Baron24 - odc. 8 "Francuski skarb" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9
01:25 Nela Mała Reporterka - Poszukiwania gibonów -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Źródło czasu, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Basia i Franek. Krokodyl; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Zaginiona - odc. 1/7* - Odjazd -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Historia jednego obrazu - /24/ Przejście - Janina Wierusz - Kowalska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Barwy szczęścia - odc. 2006 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:30 Halo Polonia; magazyn
05:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:25 Adampol - polska wieś nad Bosforem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (133); STEREO, 16:9

CZWARTEK 11.07.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 91 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Korona królów - odc 92 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 wojsko - polskie.pl - odc. 59; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 5 Rezerwat Przyrody Dębina; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /24/ Przejście - Janina Wierusz - Kowalska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2007 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 9/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zaginiona - odc. 1/7* - Odjazd -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Baron24 - odc. 9 "Pijane kury" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Wschód; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 5 Rezerwat Przyrody Dębina; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /26/ Odbicie jasyru Józef Barndt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 XXXI Międzynarodowy Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Gorzów Wielkopolski 2019 - The Best Off; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2007 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Powroty - /2/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 10 - Łakomy traper; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Pitbull - odc. 3 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia 24, Na żywo
22:10 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 W rytmie disco - /3/ Justyna Steczkowska; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Focus on Poland - (134); STEREO, 16:9
23:30 Adampol - polska wieś nad Bosforem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
00:30 Baron24 - odc. 9 "Pijane kury" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód; magazyn
01:25 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 5 Rezerwat Przyrody Dębina; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 10 - Łakomy traper; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pitbull - odc. 3 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Historia jednego obrazu - /26/ Odbicie jasyru Józef Barndt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2007 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Halo Polonia; magazyn
05:10 W rytmie disco - /3/ Justyna Steczkowska; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland - (134); STEREO, 16:9

PIĄTEK 12.07.2019 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 47 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Leśniczówka - odc. 48 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
07:25 Domisie - Zagubiony list; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 W rytmie disco - /3/ Justyna Steczkowska; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /26/ Odbicie jasyru Józef Barndt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Powroty - /2/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Na sygnale - odc. 216 "Miało być inaczej" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 10/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Europejski Stadion Kultury - Rzeszów 2019
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Baron24 - odc. 10 "Zdrada" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Poznańskie koziołki s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Godziny s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:50 Domisie - Zagubiony list; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /27/ Autoportret w chińskim kaftanie - Leon Wyczółkowski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - (2) - Lekarz cz. 2; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wszystko przed nami - odc. 28 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Ameryki - /59/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod. USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Nad jeziorem, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ratownicy - odc. 5/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Powroty - /2/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Spis treści - Wacław Berent; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (135)
23:30 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Turystyczna Jazda
00:30 Baron24 - odc. 10 "Zdrada" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Ameryki - /59/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod. USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Zagubiony list; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Nad jeziorem, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ratownicy - odc. 5/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 216 "Miało być inaczej" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /27/ Autoportret w chińskim kaftanie - Leon Wyczółkowski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Sierocki na sobotę - odc. 22; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (135)

SOBOTA 13.07.2019 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2004 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Barwy szczęścia - odc. 2005 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 2006 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Barwy szczęścia - odc. 2007 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:25 Polonia 24
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 134 Rzeszów - Święto Paniagi; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
12:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 259 (Ojciec Mateusz XX, odc. 8) - Zły los -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ratownicy - odc. 5/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (1) Stalowa Wola; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Wolny Ekran - (153); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (464); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzina, ach rodzina - (odc. 5) - Ojciec; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 39 - O psach i kotach; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Bodo - odc. 7 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Kobiety polskiego filmu - Horror w Wesołych Bagniskach; film TVP kraj prod. Polska (1995); reż.: Andrzej Barański; wyk.: Joanna Szczepkowska, Jan Frycz, Krzysztof Kowalewski, Krystyna Feldman, Roman Kłosowski, Alosza Awdiejew, Grzegorz Damięcki, Nina Andrycz; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (2) Stalowa Wola; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 39 - O psach i kotach; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Bodo - odc. 7 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Kobiety polskiego filmu - Horror w Wesołych Bagniskach; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Kulturalni PL - (464); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 14.07.2019 TV Polonia
06:35 The Extra Mile
06:55 Koncert Włodka Pawlika Pawlik/Moniuszko Polish jazz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Wolny Ekran - (153); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Ziarno - Poza zasięgiem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod. Watykan (2019); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Spotkanie ze Świętym; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła pw. św. Marii Magdaleny w Cieszynie, Transmisja
14:15 Fajna Polska - /2/ Kraków; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:05 Kino familijne - Pan Kleks w Kosmosie - część 1 Porwanie Agnieszki -  (N); film przygodowy kraj prod. Polska (1988); reż.: Krzysztof Gradowski; wyk.: Piotr Fronczewski, Henryk Bista, Monika Sapilak, Piotr Ptaszyński, Jan Jankowski, Bohdan Smoleń, Maryla Rodowicz, Marcin Troński, Zbigniew Buczkowski, Emilian Kamiński; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Leśniczówka - odc. 73 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 74 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 One. Kobiety kultury - Kinga Dębska -  (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nela Mała Reporterka - Indiańskie skarby -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.I - Podróż, odc. 11 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Artyści - odc. 1 -  (N); serial TVP kraj prod. Polska (2015); reż.: Monika Strzępka; wyk.: Dorota Segda, Maria Maj, Agnieszka Glińska, Marek Frąckowiak, Ewa Skibińska, Adam Cywka, Krzysztof Dracz, Paulina Puślednik, Klara Bielawka, Marcin Czarnik; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Komediowe lato - Fuks -  (N); komedia sensacyjna kraj prod. Polska (1999); reż.: Maciej Dutkiewicz; wyk.: Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Fajna Polska - /2/ Kraków; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Brodzik od kuchni - odc. 5; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.I - Podróż, odc. 11 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Artyści - odc. 1 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:30 One. Kobiety kultury - Kinga Dębska -  (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Komediowe lato - Fuks -  (N); komedia sensacyjna; Dla małoletnich od lat 12

PONIEDZIAŁEK 15.07.2019 TV Polonia
06:20 Rączka gotuje
06:55 Astronomia niepodległa 100 lat polskiej astronomii - odc. 6/19 - Centrum Badań Kosmicznych PAN; film dokumentalny
07:25 W Krainie Baśni - odc. 6 Woda życia, cz. 2 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Kulturalni PL - (464); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /27/ Autoportret w chińskim kaftanie - Leon Wyczółkowski; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Magazyn z Ameryki - /59/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod. USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2008 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Marszałek Piłsudski - odc. 1 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 One. Kobiety kultury - Kinga Dębska -  (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Polacy nad brzegami Dniestru; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości
15:55 Baron24 - odc. 11 "Apetyt na ogórki" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Prywatne życie zwierząt - (odc. 3) - Wierność; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:50 W Krainie Baśni - odc. 6 Woda życia, cz. 2 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /28/ W restauracji Janina Baranowska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:55 Nożem i widelcem - odc. 163 - kotleciki z siekanej karkówki na gorącej pikantnej salsie pomidorowo - paprykowej; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 134 Rzeszów - Święto Paniagi; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:40 Pod Tatrami
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2008 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 292; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Niespodzianka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24, Na żywo
22:10 Halo Polonia; magazyn
22:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
23:10 Focus on Poland - (136)
23:30 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (1) Stalowa Wola; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Baron24 - odc. 11 "Apetyt na ogórki" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 292; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W Krainie Baśni - odc. 6 Woda życia, cz. 2 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Niespodzianka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Parasol, Stefek Burczymucha; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2008 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Halo Polonia; magazyn
05:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:25 Nożem i widelcem - odc. 163 - kotleciki z siekanej karkówki na gorącej pikantnej salsie pomidorowo - paprykowej; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wolny Ekran - (153); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland

WTOREK 16.07.2019 TV Polonia
06:10 Fajna Polska - /2/ Kraków; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:05 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 119 Lis i kos; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /28/ W restauracji Janina Baranowska; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 292; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2009 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Bodo - odc. 7 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (2) Stalowa Wola; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości
15:55 Baron24 - odc. 12 "Teściowa w sieci" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Żywy Bałtyk - odc. 6 Oceania; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 119 Lis i kos; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Zwierzaki Czytaki - odc. 60 - Piknik; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /29/ Hołd pruski - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:55 Okrasa łamie przepisy - W krzyżackiej kuchni; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2009 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kierunek Zachód - /36/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod. Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Reksio - Reksio Robinson, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 260 (Ojciec Mateusz XX, odc. 9) - Odpowiedni moment -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:10 Halo Polonia; magazyn
22:55 Muzyczna scena Halo Polonia - /22/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Focus on Poland - (137)
23:30 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Baron24 - odc. 12 "Teściowa w sieci" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kierunek Zachód - /36/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod. Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 119 Lis i kos; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Reksio - Reksio Robinson, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 260 (Ojciec Mateusz XX, odc. 9) - Odpowiedni moment -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /29/ Hołd pruski - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2009 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Halo Polonia; magazyn
05:10 Muzyczna scena Halo Polonia - /22/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Żywy Bałtyk - odc. 6 Oceania; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland

ŚRODA 17.07.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 93 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Korona królów - odc 94 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Starokatolicy w Lublinie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Nela Mała Reporterka - Indiańskie skarby -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 Muzyczna scena Halo Polonia - /22/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /29/ Hołd pruski - Jan Matejko; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kierunek Zachód - /36/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod. Niemcy (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2010 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Świat od świtu do zmierzchu - Kijów od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości
15:55 Baron24 - odc. 13 "Jednoręki bandyta" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Studio Raban; STEREO, 16:9
17:00 Nela Mała Reporterka - Indiańskie skarby -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /30/ Piłsudski pod Wilnem Ludomir Sleńdziński; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Gwiazdozbiór  - Enej /cz. 1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Gwiazdozbiór  - Enej /cz. 2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2010 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Nie do pary, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Zaginiona - odc. 2/7* - Okup -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24, Na żywo
22:10 Halo Polonia; magazyn
22:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
23:10 Focus on Poland - (138)
23:30 Świat od świtu do zmierzchu - Kijów od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:15 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 6 Podgórze Bocheńskie; Bez ograniczeń wiekowych;
00:30 Baron24 - odc. 13 "Jednoręki bandyta" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9
01:25 Nela Mała Reporterka - Indiańskie skarby -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Nie do pary, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Chichotek i tajemniczy nieznajomy; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Zaginiona - odc. 2/7* - Okup -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Historia jednego obrazu - /30/ Piłsudski pod Wilnem Ludomir Sleńdziński; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Barwy szczęścia - odc. 2010 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Halo Polonia; magazyn
05:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:25 Polacy nad brzegami Dniestru; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

CZWARTEK 18.07.2019 TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 95 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Korona królów - odc 96 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 wojsko - polskie.pl
07:35 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 6 Park Narodowy Gór Stołowych; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /30/ Piłsudski pod Wilnem Ludomir Sleńdziński; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka; magazyn kraj prod. Litwa (2019); STEREO, 16:9
13:10 Barwy szczęścia - odc. 2011 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zaginiona - odc. 2/7* - Okup -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami
15:45 Wiadomości
15:55 Baron24 - odc. 14 "Święto kina" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Wschód; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 6 Park Narodowy Gór Stołowych; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /31/ Strajk 1910 Stanisław Lentz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Festiwal Zaczarowanej Piosenki (2019) - Koncert Finałowy cz. 1 Dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2011 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Powroty - /3/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 11 - Wesoła dżungla; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Pitbull - odc. 4 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia 24
22:10 Halo Polonia; magazyn
22:55 W rytmie disco - /4/ Kamil Bednarek; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Focus on Poland - (139)
23:30 Polacy nad brzegami Dniestru; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
00:30 Baron24 - odc. 14 "Święto kina" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód; magazyn
01:25 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 6 Park Narodowy Gór Stołowych; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 11 - Wesoła dżungla; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pitbull - odc. 4 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Historia jednego obrazu - /31/ Strajk 1910 Stanisław Lentz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2011 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24
04:25 Halo Polonia; magazyn
05:10 W rytmie disco - /4/ Kamil Bednarek; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland

PIĄTEK 19.07.2019 TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 49 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Leśniczówka - odc. 50 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
07:25 Domisie - Przygoda z pająkiem; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie
08:50 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Halo Polonia; magazyn
12:10 W rytmie disco - /4/ Kamil Bednarek; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /31/ Strajk 1910 Stanisław Lentz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Powroty - /3/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Na sygnale - odc. 217 "To się jeszcze okaże..." -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Koncert Włodka Pawlika Pawlik/Moniuszko Polish jazz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości
15:55 Baron24 - odc. 15 "Potęga miłości" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Warszawska syrenka s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Ś jak śpiewać s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - Przygoda z pająkiem; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /32/ Akt kobiecy - Motyle Leon Chwistek; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - (13) - Sportowiec; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wszystko przed nami - odc. 29 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Polacy na ratunek Żydom - odc. 11 - Rodzina Jaroszów; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka samochodem, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ratownicy - odc. 6/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24
22:05 Halo Polonia; magazyn
22:45 Powroty - /3/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Spis treści - Tadeusz Dołęga - Mostowicz; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (140)
23:30 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Turystyczna Jazda
00:30 Baron24 - odc. 15 "Potęga miłości" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Polacy na ratunek Żydom - odc. 11 - Rodzina Jaroszów; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Domisie - Przygoda z pająkiem; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka samochodem, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ratownicy - odc. 6/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 217 "To się jeszcze okaże..." -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /32/ Akt kobiecy - Motyle Leon Chwistek; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia; magazyn
05:00 Sierocki na sobotę - odc. 19; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland

SOBOTA 20.07.2019 TV Polonia
06:10 Barwy szczęścia - odc. 2008 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Barwy szczęścia - odc. 2009 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 2010 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Barwy szczęścia - odc. 2011 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie
11:25 Polonia 24
11:40 Halo Polonia; magazyn
12:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 107 Krynica - Zdrój; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
12:45 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 260 (Ojciec Mateusz XX, odc. 9) - Odpowiedni moment -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ratownicy - odc. 6/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (1) Toruń; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Wolny Ekran - (154); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (465); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzina, ach rodzina - (odc. 6) - Dzieci; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Sceny z życia smoków - Spotkanie odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:38 Tour de Pologne - kronika; felieton; STEREO, 16:9
20:45 Bodo - odc. 8 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kobiety polskiego filmu - Cwał -  (N)  103'; komediodramat; reż.: Krzysztof Zanussi; wyk.: Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (2) Toruń; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 55. KFPP Opole 2018 - Scena Alternatywna - /2/; widowisko artystyczne; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Sceny z życia smoków - Spotkanie odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:32 Tour de Pologne - kronika; felieton; STEREO, 16:9
02:35 Bodo - odc. 8 -  (N); serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Kobiety polskiego filmu - Cwał -  (N)  103'; komediodramat kraj prod. Polska (1995); reż.: Krzysztof Zanussi; wyk.: Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Kulturalni PL - (465); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 21.07.2019 TV Polonia
06:35 The Extra Mile
06:55 Szalom na Szerokiej - koncert finałowy (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2019) The Best off; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie
11:00 Wolny Ekran - (154); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Ziarno - Szalom; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański; kraj prod. Watykan (2019), Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:40 Spotkanie ze Świętym; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej z sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku, Transmisja
14:25 Fajna Polska - /3/ Olsztyn; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Kino familijne - Pan Kleks w Kosmosie - część 2 Misja Voltana -  (N)  63'; film fabularny kraj prod. Polska (1988); reż.: Krzysztof Gradowski; wyk.: Piotr Fronczewski, Henryk Bista, Monika Sapilak, Piotr Ptaszyński, Jan Jankowski, Bohdan Smoleń, Maryla Rodowicz, Marcin Troński, Zbigniew Buczkowski, Emilian Kamiński; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Leśniczówka - odc. 75 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Leśniczówka - odc. 76 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (109) Stanisława Celińska; Dla małoletnich od lat 7
19:25 Nela Mała Reporterka - Podróż do plemienia Galeb -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pamiętnik Florki s.I - Sen, odc. 12 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Tour de Pologne - kronika; felieton; STEREO, 16:9
20:45 Artyści - odc. 2 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:40 Komediowe lato - Ostatnia akcja -  (N)  87'; komedia sensacyjna kraj prod. Polska (2009); reż.: Michał Rogalski; wyk.: Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Fajna Polska - /3/ Olsztyn; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Brodzik od kuchni - odc. 6; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki s.I - Sen, odc. 12 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 73. Tour de Pologne - kronika - Tour de Pologne - kronika; felieton; STEREO, 16:9
02:35 Artyści - odc. 2 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:25 Oczy w oczy - (109) Stanisława Celińska; Dla małoletnich od lat 7
04:00 Komediowe lato - Ostatnia akcja -  (N)  87'; komedia sensacyjna kraj prod. Polska (2009); reż.: Michał Rogalski; wyk.: Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; Dla małoletnich od lat 12



Oznaczenia programów z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych:
(N) – program z napisami dla niesłyszących (txt)
(JM) – program z tłumaczeniem na język migowy)
(AD) – program zawierający audiodyskrypcję